Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Velké Losiny
Relaxační zájezdy

Velké Losiny

Velké Losiny

Velké Losiny

Číslo: 21311

Termín:9.8. - 12.8.2021

Zveme vás na poznávání a relax v podhůří Jeseníků. Výchozím místem budou nejstarší moravské termální lázně s jedinečnou termální sirnou vodou, s rozsáhlým lázeňským lesoparkem se stoletými stromy a vzácnými dřevinami.

Během pobytu můžete relaxovat ve wellness centru hotelu (v ceně pobytu) nebo v termálním parku Termály Losiny (sleva 50% na vstup), navštívit renesanční zámek, historickou papírnu nebo Eco park pod hotelem, kde budete ubytováni.

1. den: Odjezd ráno, dopoledne dojezd do Zábřehu. Procházka centrem města (zámek, empírová kašna...), Přejezd autobusem do Šumperku - procházka městem, možnost návštěvy expozice Čarodějnické procesy. Příjezd do Velkých Losin na ubytování. Relaxace, individuální program.


2. den: Autokarový výlet do Koutů nad Desnou - lanovkou a místními autobusy (nebo pěšky) k horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně (1350 m). Odpoledne volný individuální program ve Velkých Losinách.


3. den: Volný individuální program ve Velkých Losinách - možnost navštívit ruční papírnu, zámek, termální park nebo využít některých z procedur v hotelu. V oblasti jsou také značené turistické stezky.


4. den: Pobyt v hotelu do 10 hodin. Poté individuální program ve Velkých Losinách, v hotelu je ještě možné i po 10. hodině využít wellness procedury. Kolem 14. hodiny odjezd do Úsova - procházka městem, možnost návštěvy lesnicko-loveckého muzea v zámku. Mezi 16. - 17. hodinou odjezd zpět s večerním příjezdem do Hradce Králové.


Program je kombinovaný s cyklistickým zájezdem č. 2131.


Pojištění: Za příplatek 115 Kč je možné objednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být objednáno zároveň se sepsáním smlouvy.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 9.8. - 12.8.2021
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu)
  • Ubytování: 3x ve Wellness hotelu Diana*** nedaleko centra Velkých Losin s překrásným výhledem na Jeseníky. 2lůžkové pokoje s příslušenstvím (TV, fén, lednice, minibar). V hotelu je k dispozici restaurace, wellness centrum – vstup v ceně (bazén, whirlpool, sauna, fitness). Za příplatek jsou masáže, koupele a další procedury.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelového wellness, 50% sleva na vstup do termálního parku, dopravu autokarem, organizační doprovod a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (možné doobjednat za příplatek 115 Kč) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

Velké Losiny
Velké Losiny
Velké Losiny
Velké Losiny
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE