Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Termální lázně Radenci
Relaxační zájezdy

Termální lázně Radenci

Termální lázně Radenci

Termální lázně Radenci

Číslo: 2343

Termín:16.8. - 20.8.2023

Lázně Radenci se 130 letou tradicí jsou domovem renomované značky minerální vody Radenska, která má příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Nejen minerálka, ale také příjemné klima a hlavně termální lázně a kvalitní služby 4* hotelu slouží k perfektnímu odpočinku a relaxaci. Městečko Radenci leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy, 10 km od rakouských hranic.
hotel s krásným lázeňským areálem
vstup do bazénů přímo z hotelu
výlet v ceně pobytu

Vaše cena: 9 780 Kč

Hotelové lázně - soustava bazénů vnitřních i venkovních s termální minerální vodou, vířivky různé teploty a síly (28-37°C), plavecký bazén, dva dětské bazény, sauna (vstup v ceně 1x za den do 16 hodin, mimo den odjezdu), lehátka, odpočinkové plochy, venku dostatek travnatých ploch s lehátky, hřiště, dětský koutek.

vnitřní bazényvenkovní bazénysauny


1. den: Odjezd z Hradce Králové po půlnoci (noc z 15.8. na 16.8.) směr Brno. Noční přejezd Rakouska do Leibnitz - prohlídka historického centra (radnice, kostel sv. Jakuba...). Kolem 14. hodiny příjezd do Radenci. Ubytování, koupání.


2. den: Koupání a relaxace v hotelových bazénech.


3. den: Půldenní autokarový výlet do rakouského Bad Radkersburgu - prohlídka hradbami obehnaného města (gotická radnice s osmibokou hodinovou věží, domy s nádvořími a arkádami, morový sloup na hlavním náměstí, lázeňské domy). Přejezd přes řeku Mur do slovinského města Gornja Radgona, nad kterým se tyčí zdaleka viditelný zámek. Zde exkurze do vinného sklípku s ochutnávkou. Návrat na relaxaci do Radenci.


4. den: Koupání a relaxace v hotelových bazénech.


5. den: Dopoledne koupání, kolem poledne s naloženými koly odjezd do hlavního města Štýrska a druhého největšího města Rakouska Graz - prohlídka historické části, která je na seznamu UNESCO (radnice, kašna symbolizující čtyři hlavní řeky Štýrska, Zemský dům s arkádovým nádvořím, Zámecký vrch s hodinovou věží). Navečer odjezd do ČR s nočním příjezdem.


Sleva pro třetí osobu na přistýlce ve 2lůžkovém pokoji: dítě do 11 let sleva 2400 Kč, dítě 12-15 let sleva 1460 Kč, osoba nad 15 let sleva 480 Kč.


Zájezd je kombinovaný s cyklorelaxačním zájezdem č. 2328.


hotelový pokojminerální pramen


Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.8. - 20.8.2023
  • Stravování: 4x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu)
  • Ubytování: 4x ve 4* lázeňském hotelu Radin v Radenci, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, k dispozici minibar a fén. V hotelu je restaurace, kavárna, pitná dvorana s minerální vodou „Radenska Tri Srca“, obchůdky, šachové koutky a lázně, kam je vstup v ceně. Příplatek za 1lůžkový pokoj je 1560 Kč (omezený počet).
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do bazénů a 1x za den vstup do sauny, dopravu autokarem, výlet, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Slovinsko, Rakousko

Fotografie z místa pobytu

Termální lázně Radenci
Termální lázně Radenci
Termální lázně Radenci
Termální lázně Radenci

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE