Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Termální lázně Lenti
Relaxační zájezdy

Termální lázně Lenti

Termální lázně Lenti

Termální lázně Lenti

Číslo: 2341

Termín:11.6. - 14.6.2023

Lázeňské městečko Lenti se nachází v regionu Západní Zadunají a nabízí svým návštěvníkům termální koupaliště s unikátním energetickým parkem Sv. Jiří.
Léčivá voda v lázních je stará 40000 let a je známá v celé Evropě. Díky obsahu uhličitanu sodného je vhodná na léčení pohybového ústrojí, páteře, kloubů a zdravotních potíží z důvodu nadměrného opotřebení.
wellness hotel spojený s lázněmi
vstup do léčebné a zážitkové části lázní, venkovního koupaliště a energetického parku v ceně

Vaše cena: 8 780 Kč

Lázně mají krytou i venkovní část s několika druhy bazénů, najdete tu i polokrytý hydromasážní bazén se zážitkovými prvky. To celé na rozloze 8 hektarů.
Lázeňský komplex tvoří:
Léčebné lázně na ploše 3500 m2 - kryté termální bazény s teplotou vody 26-38°C. Ke zpříjemnění odpočinku přispívá odpočinkový sál s lehátky, vytápěnými kachličkovými lehátky a sedačkami, dále terapeutická část a masážní místnosti.
Koupaliště s venkovními bazény: plavecký bazén, cvičný bazén, léčivý bazén, dětské brouzdaliště. Nejatraktivnější částí je obrovský zážitkový bazén 1340 m2 s vodními atrakcemi a 74 m dlouhý tobogán.
Zážitkové lázně - zážitkový bazén se skluzavkami, dětský bazén, bazén s teplou vodou 34 - 36°C a masážními tryskami, gejzíry, vířivka.
Saunový svět - finská sauna, aromasauna, infrasauna (za příplatek).


Energetický park Sv. Jiří (Park Szent György) - proslulé místo tzv. „křižovatka energetických čar". V tomto prostoru byla v roce 2002 objevena výjimečná energie a byly vytyčeny cesty (energetické dráhy) spolu se zastaveními, na nichž můžete načerpat novou energii. Jde o unikátní kombinaci účinku léčivých vod a zdejší energie, která působí na celý organismus, nastartuje blahodárné procesy k dosažení optimální tělesné a duševní rovnováhy.


1. den: Ráno odjezd z Hradce Králové. Kolem 14. hodiny příjezd do městečka Lenti. Ubytování, koupání.


2. - 3. den: Koupání a relaxace v termálních lázních. Možnost individuální procházky v energetickém parku Sv. Jiří.


4. den: Dopoledne koupání a relaxace. Kolem 14. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem do Hradce Králové ve večerních hodinách.

 

hotelový pokojhotelové wellnessterasa u wellness


Sleva pro třetí osobu na přistýlce: dítě 4-9 let sleva 2340 Kč, dítě 10-17 let sleva 1380 Kč, osoba nad 18 let sleva 465 Kč.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.6. - 14.6.2023
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu + dopolední a odpolední občerstvení – ovoce, moučník)
  • Ubytování: 3x ve 4* hotelu, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV, minibarem a balkónem, možnost přistýlky. K dispozici je župan a ručníky. V hotelu je wellness – bazén, sauna, pára. Hotel je přímo spojený s termálními lázněmi krytou chodbou. Vstup do hotelového wellness, lázní a energetického parku je v ceně. Příplatek za 1lůžkový pokoj 1950 Kč (omezený počet).
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, dopravu autokarem, průvodce, neomezený vstup do lázeňského komplexu, vstup do hotelového wellness fitness, vstup do energetického parku Sv. Jiří (vstupy od doby ubytování až do posledního dne do doby odhlášení z hotelu), komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vstupné do lázní na 4. den pobytu (cca 120 Kč/osoba) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Vaše cena: 8 780 Kč
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE