Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Termální lázně Lendava
Relaxační zájezdy

Termální lázně Lendava

Termální lázně Lendava

Termální lázně Lendava

Číslo: 2043

Termín:11.6. - 14.6.2020

Městečko Lendava se nachází na východě Slovinska nedaleko maďarských hranic. Je to místo s bohatou historií, centrum vinařské oblasti a také vyhlášené lázně. Místní unikátní parafínová termální voda blahodárně působí na onemocnění pohybového aparátu, pomáhá na všechny typy revmatických onemocnění, při regeneraci po úrazech a operacích pohybového aparátu a blahodárně působí na pokožku.  
hotelové lázně v ceně    
ZRUŠENO A PŘESUNUTO na termín 3.9. - 6.9.2020.Moderní lázně s vodní plochou 1800 m2 se nacházejí přímo v hotelovém areálu: venkovní termální bazény (30-38°C), vnitřní termální bazén (32-34°C), vnitřní zážitkový bazén (30-32°C, gejzíry, perličky, chrliče), venkovní plavecký bazén s tobogány (26-28°C), 2 venkovní dětské bazény se skluzavkou (30-32°C), sauna a parní kabina.    

1. den:
Odjezd v brzkých ranní hodinách z Hradce Králové. Přes Slovensko a Maďarsko dojezd kolem 14. hodiny do slovinského lázeňského městečka Lendava. Ubytování, koupání.

2. - 3. den:
Koupání a relaxace v hotelovém lázeňském areálu.
Během pobytu pěší nebo autokarový výlet vinicemi do Lendavských Goric na nejvyšší bod - rozhledna Vinarium Lendava (53,5 m), ze které je úchvatný rozhled na vinice i do dalekého okolí 4 zemí. Ve stáncích u rozhledny je možné ochutnat místní víno.
Procházka městem - Lendavský hrad, kaple Svaté Trojice, synagoga, kostel sv. Kateřiny, divadlo a koncertní síň, muzeum deštníků...

4. den:
Dopoledne koupání, relaxace. Ve 13 hodin odjezd zpět do ČR s příjezdem do Hradce Králové do půlnoci.    

Slevy:
dítě do 6 let sleva 2940 Kč, dítě 6-12 let sleva 1500 Kč, dítě 12-15 let sleva 900 Kč. Dítě musí být ubytované na pokoji se 2 dospělými.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.6. - 14.6.2020
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
  • Ubytování: 3x v hotelu Lipa***, který se nachází asi 500 m od centra města. 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1lůžkový pokoj za příplatek 370 Kč/den (omezený počet). V přízemí hotelu se nachází lázeňský komplex s vnitřními i venkovními bazény – vstup po celou dobu pobytu je v ceně, v pátek a v sobotu otevřeno do 23 hodin. V ceně je také 1x za pobyt vstup do sauny, další vstupy do sauny a balneo provoz s procedurami jsou za příplatek. Hotel má klimatizovanou restauraci, tavernu s terasou, zimní zahradu, koktejl bar.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelového lázeňského komplexu, 1x za pobyt vstup do sauny, půjčení županu, dopravu autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy
  • Země: Slovinsko
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE