Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Termální lázně Kapuvár
Relaxační zájezdy

Termální lázně Kapuvár

Termální lázně Kapuvár

Termální lázně Kapuvár

Číslo: 1740

Termín:18.5. - 21.5.2017

Malé a velice příjemné termální lázně s léčivou vodou vhodné pro relaxaci a odpočinek v klidném prostředí. Nachází se v severozápadním cípu Maďarska nedaleko Neziderského jezera.

v ceně vstup do lázní

Ve vnitřní části lázní Flóra se nachází tři menší bazény s teplotou vody 26 - 38°C, sauna, masáže a odpočinková místnost a ve venkovní části jsou v květnu otevřeny 1 - 2 termální bazény (35 - 36°C). Místní termální voda posiluje imunitní systém, působí blahodárně na onemocnění pohybového aparátu a urychluje regeneraci svalů a kloubů. V areálu je občerstvení a restaurace.

1. den: Odjezd ráno. Po obědě příjezd do Kapuváru. Ubytování, koupání.

2. den: Koupání, relaxace. Půldenní výlet do nedalekého městečka Fertöd, kde se nachází jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků Maďarska. Zahrady kolem zámku jsou obzvlášť působivé, a proto také dostal přezdívku "Maďarský Versaille". Zámek byl postaven před téměř 300 lety pro rod Esterházy, dnes patří do světového kulturního dědictví UNESCO. Více než deset let zde jako dvorní skladatel působil proslulý hudební skladatel Joseph Haydn. Zámecký komplex tvoří palác se 126 místnostmi, operní divadlo, poustevna, Dianin chrám, Venušin chrám, čínský pavilon, taneční pavilon, loutkové divadlo a rozlehlá zahrada.

3. den: Koupání, relaxace. Fakultativně výlet do Soproně - jediné maďarské město s kompletně zachovaným středověkým jádrem, s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery. Barokní Požární věž, která je symbolem a nejznámější památkou města a románskogotický Kozí kostel, nejkrásnější ve městě.

4. den: Dopoledne koupání, relaxace. Kolem 13. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem ve večerních hodinách.

Ubytování je možné také v apartmánech obsazených dvěma, čtyřmi nebo pěti osobami.

Fotky z minulého termínu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.5. - 21.5.2017
  • Stravování: vlastní. Apartmány jsou plně vybavené pro vaření (sporák, nádobí, lednice, kávovar, mikrovlnka).
  • Ubytování: 3x v apartmánech, které mají 2lůžkovou ložnici s TV, druhou místnost s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem, křeslem a TV, příslušenství a klimatizaci. Každý apartmán má terasu se zahradním nábytkem.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování v apartmánu obsazeném 3 osobami, vstup do lázní po všechny 4 dny pobytu, dopravu klimatizovaným autokarem včetně výletu do Fertödu, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: fakultativní autokarový výlet do Soproně, který domluví průvodce během pobytu a uskuteční se při minimálním počtu 20 osob (cena výletu cca 150 Kč).
  • Nástupní místa: Brno, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Termální lázně Kapuvár

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE