Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Hajdúszoboszló
Relaxační zájezdy

Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló

Číslo: 2039

Termín:10.4. - 13.4.2020

Hajdúszoboszló jsou světoznámé lázně, proslulé unikátní termální vodou. Nachází se ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty. Alkalická, hydrogenuhličitanová voda o teplotě 73-78°C obsahuje velké množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu, také estrogen a přes 20 dalších látek včetně asfaltu, který jí spolu s jódem dodává zvláštní temně zlatou barvu. Léčí se zde hlavně pohybové ústrojí, kloubní a revmatická onemocnění, bolesti páteře, plotének a kožní onemocnění.  
Velikonoce; hotel s bazény
ZRUŠENO

K relaxaci a odpočinku budeme využívat hotelové lázně, kde jsou hostům k dispozici termální a plavecký bazén (venkovní i vnitřní), bazén se zážitkovými prvky, bazény s unikátní léčivou vodou (32-38°C). Součástí hotelových lázní je i saunový svět (aromakabina, parní lázeň, finská a infra sauna). Do všech částí hotelových lázní je neomezený přístup.      

1. den:
Brzy ráno odjezd z Hradce Králové směr Brno, Bratislava a Budapešť. Kolem 15. hodiny příjezd do lázeňského města Hajdúszoboszló. Ubytování, relaxace v hotelových bazénech a wellness.

2. den:
Relaxace a koupání v hotelových bazénech a wellness. Individuálně procházka městem, možnost posezení v maďarské čardě s typickou maďarskou kuchyní. Nebo návštěva krytých lázní Aqua-Palace, kde bazény vodního světa připomínají různá období a místa: tropickou lázeň, lázeň v ledové jeskyni, lázeň v kině, románskou lázeň, mořskou lázeň a lázeň v jeskyni...

3. den:
Dopoledne výlet do metropole východního Maďarska Debrecenu, kterému se přezdívá „kalvinistický Řím". Je to také univerzitní město a druhé největší město v zemi. Prohlídka náměstí s největším kalvínským kostelem - Velký kostel s věží a největším zvonem v Maďarsku a dalších památek. Možnost ochutnávky vyhlášené debrecínské uzeniny. Odpoledne koupání a relaxace.

4. den:
Dopoledne relaxace a koupání v lázních. Kolem 13. hodiny odjezd zpět s příjezdem do Hradce Králové ve večerních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 10.4. - 13.4.2020
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
  • Ubytování: 3x 4* hotel Béke, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV, minibarem a županem. 1lůžkový pokoj je za příplatek 280 Kč/noc (omezený počet). Součástí hotelu jsou bazény a wellness, kam je vstup v ceně. 
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelových bazénů a wellness, dopravu autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vstupné do lázní Aqua-Palace cca 270 Kč a vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE