Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Hajdúszoboszló
Relaxační zájezdy

Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló

Číslo: 2240

Termín:12.5. - 15.5.2022

Hajdúszoboszló jsou světoznámé lázně, proslulé unikátní termální vodou. Nachází se ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty. Oblast patří k nejslunnějším v Maďarsku.
hotel s přímým vstupem do největšího lázeňského komplexu Evropy Hungarospa

Hungarospa - největší lázeňský komplex Evropy se nachází hned vedle našeho hotelu. Najdete v něm:
Termální lázně: kryté i venkovní bazény s termální vodou. Zvláštní temně zlatá barva vody je způsobena obsahem jódu a ostatních minerálních látek, což je také příčinou toho, proč termální voda bývá nazývána „tekutým zlatem". Vstup v ceně.
Kryté zážitkové lázně Aqua-Palace: bazény vodního světa připomínají různá období a místa: tropickou lázeň, lázeň v ledové jeskyni, lázeň v kině, románskou lázeň, mořskou lázeň a lázeň v jeskyni... Vstup v ceně.
Pláž - komplex 13 venkovních bazénů v parku o rozloze 30 ha včetně bazénu „Pobřeží Středozemního moře", který je největším plaveckým bazénem ve střední Evropě. Středomořská atmosféra je zaručena písečnou pláží, pirátskými loděmi, majákem a řadou palem. Vstup v ceně.   


1. den:
Brzy ráno odjezd z Hradce Králové směr Brno, Bratislava a Budapešť. Kolem 15. hodiny příjezd do lázeňského města Hajdúszoboszló. Ubytování, relaxace.

2. den:
Relaxace a koupání v lázeňském komplexu Hungarospa nebo hotelovém wellness. Individuálně procházka městem, možnost posezení v maďarské čardě s typickou maďarskou kuchyní.

3. den:
Dopoledne výlet do metropole východního Maďarska Debrecenu, kterému se přezdívá „kalvinistický Řím". Je to také univerzitní město a druhé největší město v zemi. Prohlídka náměstí s největším kalvínským kostelem - Velký kostel s věží a největším zvonem v Maďarsku a dalších památek. Možnost ochutnávky vyhlášené debrecínské uzeniny. Odpoledne koupání a relaxace.

4. den:
Dopoledne relaxace a koupání v lázních. Kolem 13. hodiny odjezd zpět s příjezdem do Hradce Králové do půlnoci.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 12.5. - 15.5.2022
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), odpolední káva
  • Ubytování: 3x 4* hotel Aqua-Sol, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, klimatizací, TV, minibarem a županem. 1lůžkový pokoj je za příplatek 1800 Kč (omezený počet). V hotelu je k dispozici malé wellness - vstup v ceně. Hotel se nachází v sousedství lázeňského komplexu Hungarospa, kam je možný přímý vstup z hotelu a je v ceně pobytu.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, odpolední kávu, vstup do lázeňského komplexu Hungarospa na všechny 4 dny pobytu, využití wellness v hotelu, župan, dopravu autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co, není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE