Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Eger
Relaxační zájezdy

Eger

Eger

Eger

Číslo: 1837

Termín:30.3. – 2.4.2018

Zveme vás do kouzelného města Eger s historickou atmosférou, ležící mezi zelenými kopci pohoří Mátra a Bükk uprostřed úrodných vinic. Eger je nejen barokním skvostem s mnoha historickými památkami, ale také lázeňským místem s proslulými lázněmi Egertermálfürdö, obklopenými krásným parkem. I gurmáni si se zde přijdou na své při ochutnávkách místních specialit a vín - Egri Bikavér (býčí krev) či Egri Leányka (dívčí hrozno).
velikonoční termín
hotel s wellness; vstup do lázní
v ceně

Termální lázně Egertermálfürdö - venkovní a vnitřní bazény s unikátní léčivou vodou 28 - 42°C, obsahem vápníku a hořčíku, blahodárně působící na pohybové ústrojí.

1. den: Brzy ráno odjezd směr Brno, Bratislava a Budapešť. Krátká zastávka v Gödöllö - královský zámek s nádhernými zahradami, bývalá výletní rezidence rakouského císařského páru. Dojezd do Egeru.
Ubytování, relaxace v hotelovém wellness (otevřeno 7 - 23 hodin). Večer procházka půvabným starým městem s klikatými uličkami, středověkým hradem, tureckými památkami, bazilikou, barokními budovami a kostely.

2. den: Relaxace a koupání v lázních Egertermálfürdö. Prohlídka historického Egeru a možnost návštěvy Údolí krásné paní (Szépasszony Völgy), které obklopují vinice a desítky vinných sklípků (ochutnávky vína).

3. den: Relaxace a koupání v lázních. Fakultativně možnost výletu do nedalekých lázní Egerszalók. Léčebná voda stékající z kopců vytvořila zvláštní terasovité útvary. U jejich úpatí se nacházejí lázně a wellness centrum. Svého druhu jsou ojedinělé v Evropě. Vnitřní a venkovní bazény s množstvím relaxačních prvků.

4. den: Dopoledne relaxace a koupání v lázních. Kolem 13. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem ve večerních hodinách.

Slevy: třetí osoba ubytovaná ve 2lůžkovém pokoji na přistýlce sleva 1290 Kč

Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 30.3. – 2.4.2018
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
  • Ubytování: 3x v 3* hotelu Flora nedaleko centra Egeru, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, minibarem a TV. Z hotelové haly je možný přímý vstup do areálu termálních lázní Egertermálfürdö. V hotelu je wellness - zážitkový a dětský bazén, infra, finská, parní a aromatická sauna, Kneipův chodník, k dispozici ručníky. Vstup do hotelového wellness a na termální koupaliště jev ceně pobytu. Příplatek za 1lůžkový pokoj 450 Kč/noc.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelového wellness a termálního koupaliště, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vstupné do tureckých lázní (cca od 150 Kč). Autokarový výlet do lázní Egerszalók. Uskuteční se při minimálním počtu 20 osob (cena cca 50 Kč + vstupné cca 300 Kč).
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Eger
Eger
Eger

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE