Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Relaxační zájezdy

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Číslo: 22291

Termín:16.6. - 19.6.2022

Hory a lesy, krásná příroda, zajímavé památky a stavby lidové architektury. Ubytování přímo v srdci Valašska v hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji města. K relaxaci slouží vnitřní i venkovní bazén.

1. den: Odjezd ráno z Hradce Králové. Kolem poledne příjezd na Pustevny - nejvýznamnější horské středisko Beskyd se stavbami lidové architektury. Možnost pěší túry k soše boha Radegasta a na vrchol Radhošť ke kapli Sv. Cyrila a Metoděje nebo ke Stezce Valaška (stezka mezi korunami stromů). Dojezd na ubytování do Rožnova pod Radhoštěm. Relaxace, koupání.

2. den:
Relaxace, koupání. Možnost autokarového výletu do Lešné - zámek s rozhlehlým anglickým parkem. Návrat do Rožnova pod Radhoštěm. Prohlídka Valašského muzea v přírodě, které se skládá z několika souborů dřevěných lidových staveb. Nachází se zde též Valašský Slavín, kde odpočívají známé osobnosti (Emil a Dana Zátopkovi...).

3. den:
Relaxace, koupání. Možnost výletu do Velkých Karlovic s dřevěným barokním kostelem a Vsetína - Dolní a Horní město, zámek s majestátní věží, Stará a Nová radnice.

4. den:
Přejezd do Valašského Meziříčí - barokní zámek Žerotínů a zámek Kinských, soutok Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Lázně Teplice nad Bečvou - Zbrašovské aragonitové jeskyně - možnost prohlídky. Kolem hradu Helfštýn do Lipníka nad Bečvou - procházka městem. Návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd ve večerních hodinách.

Program je kombinovaný s cyklistickým zájezdem č. 2229.

Pojištění:
Za příplatek 282 Kč je možné přiobjednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být sjednáno zároveň se sepsáním smlouvy na zájezd.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.6. - 19.6.2022
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 2chodové menu)
  • Ubytování: 3x v 3* hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji Rožnova pod Radhoštěm, 2lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV a balkónem. V hotelu je vnitřní i venkovní bazén – vstup v ceně. Za příplatek jsou masáže a sauna.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem, organizační doprovod a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE