Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » Za růžemi přes Paříž
Poznávací zájezdy

Za růžemi přes Paříž

Za růžemi přes Paříž

Za růžemi přes Paříž

Číslo: 2002

Termín:3.6. - 7.6.2020

Zveme vás na prohlídku nádherných zahrad a rozárií, které jsou na jaře překrásnou přehlídkou barev a vůní. Na své si přijdou i milovníci umění při návštěvách některých ze slavných muzeí. Čas bude i na prohlídku dalších památek Paříže nebo individuální program.
ZRUŠENO

1. - 2. den: Odpoledne odjezd z Hradce Králové. Noční přejezd SRN a Francie. Ráno výstup v centru Paříže. Prohlídka botanické zahrady (rozárium), pěšky přes ostrovy St. Louis a Cité do Tuilerijské zahrady, návštěva Muzea Oranžerie se slavnými Monetovými obrazy Leknínů. Podle zájmu přechod do Muzea Orsay (impresionisté), nebo procházka s průvodcem po trase Louvre, Palais Royal, Rue de Rivoli, Náměstí Svornosti a po nábřeží Seiny do přístaviště Bateaux-Mouches. Společná okružní plavba vyhlídkovou lodí. Odjezd na prohlídku rozária v Parc de Bagatelle. Dojezd na ubytování.    

3. den: Přejezd do L´Hay - les - Roses, prohlídka světově proslulého rozária založeného v r. 1899 (více jak 3 000 růží). Zastávka v Meudonu u Rodinova muzea. Odjezd do Giverny, kde žil a tvořil impresionistický malíř Claude Monet, prohlídka jeho domu a zahrady. Dojezd na ubytování.   

4. - 5. den: Celodenní program v Paříži: bazilika Sacré Coeur, procházka uličkami Montmartru, případně návštěva Muzea Montmartru, nebo individuální program dle zájmu. Večer odjezd přes Německo, návrat do Hradce Králové další den v odpoledních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 3.6. - 7.6.2020
  • Stravování: 2x snídaně
  • Ubytování: 2x hotely v okolí Paříže, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Francie

Fotografie z místa pobytu

Za růžemi přes Paříž

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE