Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » Polské Slezsko
Poznávací zájezdy

Polské Slezsko

Polské Slezsko

Polské Slezsko

Číslo: 1748

Termín:3.6. - 4.6.2017

Osówka - Ksiaž - Stolová hora
Slezsko je půvabný region nejen kvůli kráse horské krajiny, ale také nádherné architektuře. Středověké hrady, zámky a působivé barokní rezidence navozují příjemnou historickou atmosféru. Podzemní město Osówka a úchvatná Stolová hora umocní atmosféru tohoto zájezdu.

1. den: Ráno odjezd přes Náchod a Broumov do Osówky. Prohlídka Podzemního města - nejzajímavější turistům zpřístupněný objekt Sovích hor s největší délkou podzemních chodeb. Velkolepý hrad Grodno ležící na okraji přírodní rezervace Soví hory, starobylé město Swidnica - kostel Míru postavený jako hrázděná stavba na půdorysu kříže (UNESCO) a katedrála s nejvyšší věží ve Slezsku, Ksiaž - největší slezský zámek ležící na vysokém skalnatém vrchu, Broumov s klášterem - impozantní barokní komplex.

2. den: Karlów je výchozím místem pro turistiku národním parkem Stolových hor, procházka kolem skalních útvarů roztodivných tvarů a tajemných zákoutí na nejvyšší vrchol Velkou Hejšovinu. Krátká zastávka v Klodzku - pevnost tyčící se nad centrem města na Pevnostní hoře, gotický most. Dojezd do Hradce Králové ve večerních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 3.6. - 4.6.2017
  • Stravování: 1x snídaně
  • Ubytování: 1x přímo v národní kulturní památce Klášter Broumov – unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách, 2-4lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením
  • Cena zahrnuje: 1x ubytování, 1x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Polsko
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE