Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Poznávací zájezdy

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Číslo: 2344

Termín:31.8. – 3.9.2023

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, rybníky, zámky, historická města se svými památkami.
místem pobytu je hotel s wellness ve městě plném renesance - Veselí nad Lužnicí
výlety v ceně pobytu

Vaše cena: 5 220 Kč

1. den: Ráno odjezd z Hradce Králové s dopoledním příjezdem do Hluboké nad Vltavou s jedním z našich nejhezčích a nejnavštěvovanějších zámků. Veselí nad Lužnicí - historické centrum, soutok řek Lužnice a Nežárky, nedaleko kterého bude ubytování v hotelu.


2. den: Malebné městečko Týn nad Vltavou, jehož historické jádro je městskou památkovou zónou (zámek a muzeum se sbírkou vltavínů, zajímavé náměstí s radnicí a kostelem sv. Jakuba, podzemní chodby). Bechyně - slavné lázně a keramika, renesanční zámek, galerie, historická opevněná část města s gotickým františkánským klášterem.


3. den: Veselí nad Lužnicí - město plné renesance, kostel, radnice, muzeum. Procházka po NS Veselské pískovny. Soustava několika jezer, které vznikly zatopením po těžbě štěrkopísku. Objevíte zde písečný přesyp aneb malou jihočeskou poušť. Jedna z mála ukázek vátých písků v jižních Čechách představuje vůbec největší pouštní ostrůvek v Česku.


4. den: Sezimovo Ústí - Baťovo náměstí, Pomník a vila E.Beneše. Starobylé město založené husity Tábor - radnice, která se řadí k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky jihočeských měst, zdobené štíty měšťanských domů, věž Kotnov s Bechyňskou bránou (bývalý hrad), opevnění Parkán, pomník Jana Žižky. Odpoledne setkání s cyklisty a odjezd zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd v pozdních večerních hodinách.


Každý den je možné v hotelu využít wellness (vířivka a relaxační zóna od 10 hodin, pára a sauna od 14 hodin - vše v ceně pobytu. Za příplatek masáže.

hotelový pokojhotelové wellnesshotelové wellness


Program je kombinovaný s cyklistickým zájezdem číslo 2335.


Pojištění: Za příplatek 282 Kč je možné objednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být objednáno hned při sepsání smlouvy.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 31.8. – 3.9.2023
  • Stravování: 3x snídaně (formou bufetu)
  • Ubytování: 3x hotel ve Veselí nad Lužnicí nedaleko centra a soutoku řek Lužnice a Nežárky, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, v hotelu je možné využít wellness – vířivka, pára, sauna, relaxační zóna (vše v ceně pobytu)
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, dopravu autokarem, vstup do hotelového wellness, průvodce a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE