Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklorelaxační zájezdy » FELDKIRCH
Cyklorelaxační zájezdy

FELDKIRCH

FELDKIRCH

FELDKIRCH

Číslo: 1334

Termín:15.7. - 20.7.2013

VADÚZ - BREGENZ - BLUDENZ

Při tomto zájezdu navštívíte 3 země: Lichtenštejnskem projedete od severu k jihu, z Rakouska a Švýcarska poznáte hlavně kraj v okolí řeky Rýn s malebnými městečky a jeho deltu u Bodamského jezera. Výchozím místem pro vaše výlety bude město Feldkirch, v jehož okrajové části budete po 4 noci ubytováni v 3* hotelu s příjemnou atmosférou, kde k odpočinku a relaxaci slouží krytý bazén a sauna.
Cyklistické etapy vedou po rovinatých převážně asfaltových cyklostezkách.

 

1. den: Večer odjezd přes SRN do Rakouska.


2. den: Příjezd do Dorbirnu, možnost prohlídky muzea Rolls-Royce nebo soutěsky Rappenlochschlucht. Na kolech sjezd do centra největšího města Vorarlberska Dorbirnu - prohlídka (Rotes Haus, kostel sv. Martina ...). A dále etapa přes malebná městečka Hohenems ležícího pod vrchem Schlossberg, Götzis a Rankweil (bazilika) do Feldkirchu.


3. den: Cykloetapa Lichtenštejnskem a Švýcarskem. Schaan, hlavní město Vadúz (pěší zóna pod knížecím zámkem, projížďka městem výletním vláčkem), zdaleka viditelný hrad v Balzers. Přejezd do Švýcarska a podél řeky Rýn přes městečka Buchs a Ruggell návrat na ubytování.


4. den: Feldkirch a okolí - prohlídka města (Dóm, radnice, Schattenburg), možnost koupání, cyklo případně turistika přírodní rezervací nedaleko hotelu. V případě jistého slunečného počasí možnost fakultativního autokarového výletu do švýcarského masivu Alpstein s výjezdem lanovkou na nejvyšší vrchol Säntis s krásnými výhledy do širokého okolí (Bodamské jezero, Curyšské jezero...).


5. den: Autokarem k Bodamskému jezeru do Bregenz - prohlídka města. Cykloetapa deltou Rýna, přejezd do Švýcarska a přes Rheineck a St. Margrethen do Altstätten (pěší zóna, kostel). Přes Oberriet k soutoku řek Rýn a Ill a dojezd zpět na ubytování.


6. den: Cykloetapa podél řeky Ill: Nenzing s moderní radnicí a kostelem, Bludenz - prohlídka města, naložení kol a odjezd domů s nočním příjezdem.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 15.7. - 20.7.2013
  • Stravování: 4x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu)
  • Ubytování: 4x 3* hotel (2lůžkové pokoje s příslušenstvím). Příplatek za jednolůžkový pokoj 360 Kč / noc.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do bazénu a sauny, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Švýcarsko

Fotografie z místa pobytu

FELDKIRCH
FELDKIRCH
FELDKIRCH
FELDKIRCH
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE