Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklorelaxační zájezdy » Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Cyklorelaxační zájezdy

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Číslo: 2229

Termín:16.6. - 19.6.2022

vnitřní bazénvenkovní bazén

polopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezdHory a lesy, krásná příroda, zajímavé památky a stavby lidové architektury a k tomu perfektní cyklostezka podél řeky Bečvy.
Ubytování přímo v srdci Valašska v hotelu s vnitřním i venkovním bazénem.

1. den: Odjezd ráno z Hradce Králové. Kolem poledne příjezd na Pustevny - nejvýznamnější horské středisko Beskyd se stavbami lidové architektury. Možnost procházky k soše boha Radegasta nebo ke Stezce Valaška (stezka mezi korunami stromů). Na kolech sjezd lesní cestou k vodní nádrži Horní Bečva. Podél řeky Bečvy do Rožnova pod Radhoštěm.


2. den: Bývalý klášter trinitářů v Zašové, lesní cestou a malými obcemi do Lešné - zámek s rozhlehlým anglickým parkem. Návrat autokarem s naloženými koly do Rožnova pod Radhoštěm. Prohlídka Valašského muzea v přírodě, které se skládá z několika souborů dřevěných lidových staveb. Nachází se zde též Valašský Slavín, kde odpočívají známé osobnosti (Emil a Dana Zátopkovi...).


3. den: S naloženými koly přejezd do Velkých Karlovic s dřevěným barokním kostelem. Odtud etapa podél Vsetínské Bečvy přes Karolinku a stále mírným klesáním do Vsetína - Dolní a Horní město, zámek s majestátní věží, Stará a Nová radnice. Vodní nádrž Bystřička a návrat do Rožnova pod Radhoštěm.


4. den: Cyklostezkou podél řeky Bečvy do Valašského Meziříčí - barokní zámek Žerotínů a zámek Kinských, soutok Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Lázně Teplice nad Bečvou, Hranice, pod hradem Helfštýn do Lipníka nad Bečvou. Naložení kol a návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd ve večerních hodinách.


Etapy vedou po asfaltových cyklostezkách, vedlejších silnicích i polních cestách. První a poslední etapa je rovinatá se sjezdem z Pusteven, druhá a třetí etapa se objevují kopce.
Denní etapy: 37, 28, 65, 55 km


Pojištění: Za příplatek 282 Kč je možné přiobjednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být sjednáno zároveň se sepsáním smlouvy na zájezd.


Program je kombinovaný s relaxačním zájezdem č. 22291.


Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.6. - 19.6.2022
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 2chodové menu)
  • Ubytování: 3x v 3* hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji Rožnova pod Radhoštěm, 2lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV a balkónem. V hotelu je vnitřní i venkovní bazén – vstup v ceně. Za příplatek masáže a sauna.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE