Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Zillertalské údolí a Achensee
Cyklistické zájezdy

Zillertalské údolí a Achensee

Zillertalské údolí a Achensee

Zillertalské údolí a Achensee

Číslo: 1701

Termín:18.7. - 23.7.2017

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.

Příjemnou výhodou je karta Alpbachtal Seenland, díky které je například možný zdarma výjezd lanovkami nebo vstup na různá koupaliště.

1. - 2. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách, přejezd SRN, dopoledne dojezd do Schönbergu. Na kolech přes Innsbruck (areál skokanských můstků, zámek Hofburg), staré hornické město Hall s krásným hradem a nejstarším renesančním kostelem v Tyrolsku, Schwaz, kolem zámku Tratzberg do Reith am Alpbachtal na ubytování.

3. den: Na kolech údolím Zillertal obklopeni z obou stran nádhernými alpskými štíty přes Zell am Ziller (kostel s překrásnou freskou a starý důl na zlato) do nejznámějšího turistického střediska tohoto údolí Mayrhofenu. Návrat na ubytování.

4. den: Na kolech do Jenbachu. Odtud parním vláčkem po nejstarší parní železnici v Evropě k jezeru Achensee. Možnost projížďky vyhlídkovým parníkem po největším tyrolském jezeře s kulisou horských masívů nebo na kolech částečný objezd jezera. Zpět na ubytování. K jezeru Achensee je možné individuálně vyjet na kolech.

5. den: Výjezd lanovkou i s koly na Reither Kögel (1336 m). Sjezd zpět po asfaltové silničce do Hygny a dál údolím Alpbachtal k další lanovce a opět i s koly výjezd na Wiederberghorn (1858 m), možnost pěšího výstupu na vrchol (2128 m). Sjezd po šotolinové stezce do Inneralpbachu a přes Alpbach - tato vesnice byla díky svému ucelenému stavebnímu stylu a překrásné květinové výzdobě zvolena "Nejkrásnější květinovou vesnicí Rakouska" - návrat na ubytování.

6. den: Cyklostezkou podél Innu do Kufsteinu s mohutnou pevností na skalním masívu s Císařskou věží. Odtud do Walchsee - městečko s rozkošnými domky s půvabnými průčelími. U stejnojmenného jezera cyklistické putování zakončíme. Dojezd do Hradce Králové v pozdních nočních hodinách.

Cykloetapy rovinaté až mírně zvlněné se závěrečným stoupáním k hotelu. Trasy po cyklostezkách (asfaltové i šotolinové), místy po vedlejších silnicích.
Denní etapy: 70, 80, 20/65, 25, 55 km

Fotky z minulého zájezdu zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.7. - 23.7.2017
  • Stravování: 4x snídaně formou bufetu. Za příplatek 1700 Kč je možné doobjednat 4x večeři (4chodové menu).
  • Ubytování: 4x v hotelu v Reith am Alpbachtal ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím a TV. Příplatek za 1lůžkový pokoj je 420 Kč/noc. V ceně karta.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, kartu Alpbachtal Seenland, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Rakousko

Fotografie z místa pobytu

Zillertalské údolí a Achensee
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE