Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Wrocław a okolí
Cyklistické zájezdy

Wrocław a okolí

Wrocław a okolí

Wrocław a okolí

Číslo: 2202

Termín:13.5. - 15.5.2022

snídaněubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

Hlavní město Dolního Slezska s bohatou architekturou a také českou historií. Městské cyklostezky, druhé největší velkoměstské náměstí v Polsku, významné historické budovy, mnoho mostů, zelené parky, řeka Odra, skřítci... Městečka a vesnice severně a jižně od Wrocławi.

1. den: Odjezd z Hradce Králové brzy ráno, příjezd do městečka Oborniki Śląskie - bývalé lázně. Složení kol a trasa: Trzebnica - bazilika sv. Bartoloměje a sv. Hedviky, hezký park s rybníkem, kolem paláce Kornů do Wroclawi na ubytovaní u Staré Odry.


2. den: Wrocław na kole: po hrázích řeky Odry a Widawy, sportovní letiště Szymanów, ostrovy Tumský s historickou katedrálou a Sladový, Hala Století (UNESCO) s pergolou, Park Szczytnicki s japonskou zahradou, stadion ... Wrocław pěšky: večer procházka na náměstí, opera, historická radnice, domy Jeníček a Mařenka, univerzita...večerní ruch velkoměsta.


3. den: Podél Odry a hradního příkopu jižním směrem - Racławická Panorama (vyhledávaná památka města), Forum Muzyki, Park Grabiszyński, Park Południowy se sochou Chopina, budova rozhlasu a televize, historická budova Palac Kobierzyce ve stejnojmenné obci, Sobótka - malebné městečko u svaté hory Slovanů Ślęży, turistického cíle víkendových výletů, kde cyklistiku ukončíme. Naložení kol a návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd v pozdních večerních hodinách.


Etapy vedou většinou po vedlejších silnicích, zpevněných šotolinových a asfaltových stezkách rovinatým, zpočátku mírně zvlněným terénem.
Denní etapy: 60, 55, 55 km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 13.5. - 15.5.2022
  • Stravování: 2x snídaně, večeři je možné si dát individuálně v restauraci hotelu
  • Ubytování: 2x 3* hotel, 2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím (1lůžkový pokoj za příplatek 1100 Kč)
  • Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod
  • Mapa:
  • Země: Polsko

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Wrocław a okolí
Wrocław a okolí
Wrocław a okolí
Wrocław a okolí

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE