Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » VINICEMI PODÉL MOSELY
Cyklistické zájezdy

VINICEMI PODÉL MOSELY

VINICEMI PODÉL MOSELY

VINICEMI PODÉL MOSELY

Číslo: 1518

Termín:11.8. - 17.8.2015

Jste-li milovníky přírodních krás a lahodného vína, pojeďte s námi údolím řeky Mosely. Velmi oblíbená cyklistická trasa v jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí Evropy. Údolí řeky je lemováno strmými vinicemi, půvabnými vesničkami s hospůdkami a sklípky a monumentálními hrady.
pohodlně po rovině


1. - 2. den: Odjezd večer přes SRN. Ráno příjezd do města Remich, kde začne cyklistické putování. Podél hranice SRN a Lucemburska do nejstaršího německého města Trier. Prohlídka starobylého středu města (amfiteátr, římská brána Porta Nigra, římská bazilika, dóm sv. Petra).

3. den: Na kolech do Trittenheimu - ochutnávka vína ve vinném sklepě. Kouzelné městečko Bernkastel-Kues plné hrázděných domů a po pravém břehu do městečka Traben-Trarbach.

4. den: Městečko Zell, ochutnávka vína a oblastí s množstvím meandrů přes městečko Beilstein s hrázděnými domy a hradem přijíždíme do krásného města Cochem, kde strávíme 2 dny.

5. den: Individuální program s možností prohlídky města, návštěvy hradu Cochem, který se tyčí vysoko nad Moselou, projížďky lodí po řece, výjezd lanovkou na vyhlídku, koupání nebo ochutnávky vína, případně projížďka na kole.

6. - 7. den: Přes Winningen dojedeme do Koblenz k soutoku Mosely a Rýna ("Deutsches Eck" s pomníkem císaře Viléma I., prohlídka historického centra). Naložení kol a dojezd do ČR v pozdních nočních až brzkých ranních hodinách.

Naprosto pohodový zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách. Delší etapu je možné zkrátit autobusem.

Fotky z minulých zájezdů najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.8. - 17.8.2015
  • Stravování: 4x snídaně, možnost za cenu 1200 Kč doobjednat 4 večeře (uveďte na přihlášce)
  • Ubytování: 4x ubytovny - Trier, Traben-Trarbach a 2x Cochem, všude vícelůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, pouze v Trieru je příslušenství společné
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE