Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Údolím řeky Rhóny
Cyklistické zájezdy

Údolím řeky Rhóny

Údolím řeky Rhóny

Údolím řeky Rhóny

Číslo: 2207

Termín:18.7. - 24.7.2022

snídaněubytování v ubytovněubytování v penzionuputovní zájezd



Na četná přání se k tomuto zájezdu po několika letech vracíme. Cyklostezka vás povede téměř od pramene řeky Rhóny krásnou horskou kulisou kolem jezer a vodopádů, středověkými městečky k největšímu švýcarskému jezeru a nejkrásnějšímu městu na jeho břehu Montreux. Program je doplněn o návštěvu horského střediska Zermatt s majestátním Matterhornem.
nezapomenutelný výhled na Matterhorn

1. - 2. den: Odjezd v podvečerních hodinách. Noční přejezd Německa. Začátek cyklotrasy na Grimselpassu (2166 m), sjezd přes Gletsch do Oberwaldu - zajímavé staré dřevěné domy, Fiesch, Brig - zámek, do Vispu, zde naložení kol a dojezd autobusem na ubytování do Täsche.


3. den: Výlet do vyhlášeného turistického střediska Zermattu - možnost výběru turistické trasy případně atraktivní výjezd lanovkou do výšky 3821 m na Kleine Matterhorn s nádhernými výhledy na 29 čtyřtisícovek.


4. den: Téměř 20 km dlouhý sjezd do Vispu, dále podél řeky Rhóny, možnost přírodního koupání s výhledem na Crans Montanu, do nejstaršího švýcarského města Sionu (hrad Tourbillon, zámek Valére).


5. den: Martigny - hrad Bátiaz, St. Maurice, Villeneuve. Naložení kol a dojezd na ubytování s krásným výhledem na Alpy a Ženevské jezero, kterým řeka Rhóna protéká.


6. - 7. den: Sjezd na kole do Montreux - prohlídka nejkrásnějšího města na břehu Ženevského jezera. Vevey - komplex Nestlé, pomník Ch. Chaplina a Jana Palacha a Lausanne - olympijské muzeum, nedaleko kterého cyklistiku ukončíme. Naložení kol, noční přejezd Švýcarska a Rakouska. Návrat do Hradce Králové v ranních hodinách.


Nenáročná trasa většinou po asfaltových cyklostezkách a vedlejších silnicích se sjezdem z průsmyku a z Täsche. Stoupání vinicemi v poslední etapě lze nahradit méně náročnou jízdou po silnici.
Denní etapy: 70, 0, 88, 75, 50 km


Fotky z minulého zájezdu najdete zde.


Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.7. - 24.7.2022
  • Stravování: 4x snídaně, za příplatek 2200 Kč je možné doobjednat 4 večeře (večeře budou zajištěny při minimálním počtu 15 osob)
  • Ubytování: 2x hotel v Täsch (2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x ubytovna Sion (2lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením), 1x ubytovací středisko nedaleko Vevey (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: výjezd lanovkou na Kleine Matterhorn a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Mapa:
  • Země: Švýcarsko

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Údolím řeky Rhóny
Údolím řeky Rhóny
Údolím řeky Rhóny
Údolím řeky Rhóny
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE