Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » PROVENCE
Cyklistické zájezdy

PROVENCE

PROVENCE

PROVENCE

Číslo: 1409

Termín:30.6. - 7.7.2014

Z několika dní strávených v sedle kola v této krásné oblasti si domů přivezete spoustu nevšedních a rozmanitých zážitků. Slunný jižní kout Francie je bohatý na historické a umělecké památky a přírodní krásy, kterými je kraj van Goghových slunečnic či starobylých římských akvaduktů přímo zahlcen. Kromě toho nabízí i vyhlášené víno a skvělou provensálskou kuchyni.

1. - 2. den: Odjezd dopoledne, noční přejezd SRN do Francie. Dojezd do St. Remy - města proslaveného pobytem van Gogha. Na kolech přes skalní město Les Baux-de-Provence, kolem římského aquaduktu a kláštera Mont Major do Arles - prohlídka města s množstvím zachovalých římských památek, včetně jednoho z největších amfiteátrů.

3. den: Villeneuve, průjezd národním parkem Camargue v deltě Rhóny s tisíci hektary bažin, pastvin, dun a slanisek do Salin de Giraud. Můžete zde vidět růžové plameňáky i bílé camarské koně. Možnost koupání v moři a návrat do Arles autobusem.

4. den: Přes Albaron do přímořského letoviska St. Maries de la Mer. Koupání a dojezd do Nimes autobusem.

5. den: Prohlídka města Nimes - římské památky v čele s velkolepým amfiteátrem. Tarascon, jehož dominantou je hrad na břehu Rhóny. Dále podél řeky do papežského města Avignonu.

6. den: Prohlídka Avignonu - Papežský palác, slavný most Pont St. Bénézet, katedrála... Přes Rochefort a Roumilens k mostu Pont du Gard - prohlídka a zpět do Avignonu.

7. - 8. den: Přes Le Thor k pramenu řeky Sorgue do Fontaine-de-Vaucluse, prohlídka vyvěračky. Naložení kol a návrat do ČR s příjezdem v poledních hodinách.


Fotky ze stejného zájezdu z roku 2013 si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 30.6. - 7.7.2014
  • Stravování: 5x snídaně
  • Ubytování: 5x hotel Formule 1 nebo Etap (2x Arles, 1x Nimes a 2x Avignon), 2 - 3lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením
  • Cena zahrnuje: 5x ubytování, 5x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Francie

Fotografie z místa pobytu

PROVENCE
PROVENCE
PROVENCE
PROVENCE

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE