Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » PODÉL ŘEKY NECKAR
Cyklistické zájezdy

PODÉL ŘEKY NECKAR

PODÉL ŘEKY NECKAR

PODÉL ŘEKY NECKAR

Číslo: 1519

Termín:18.8. - 24.8.2015

Řeka Neckar protéká spolkovou zemí Bádensko-Württembersko od jihu k severu. A od jejího pramene až po soutok s Rýnem vede cyklostezka. Na kolech projedeme její nejatraktivnější část. Čeká vás rozmanitá krajina: podhůří Černého lesa a Švábské Alby, přírodní parky, historická městečka s hrázděnými domy, hrady a zámky a také vinice.

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd Německa. Začátek cykloetapy v nádherném středověkém městě, nejstarším v Bádensku-Württembersku, historickém Rottweilu (zdobené měšťanské domy, kostely, hradby). Úzkým údolím přes Oberndorf a Aistag a dále se rozšiřujícím údolím po upravené stezce do Sulz. Přes louky, lesy, pastviny s výhledem na hory dojezd do krásného historického městečka Horb.

3. den: Přes Bieringen do Rottenburgu se starými hrázděnými domy, zbytky hradeb a historií sahající až do římské doby. Švábské univerzitní město Tübingen s malebným historickým jádrem - náměstí s radnicí a orlojem a Neptunovou kašnou, nad městem se rýsuje zámek Hohentübingen. Naložení kol a přejezd na ubytování do Heillbronnu - historické město obklopené množstvím vinic.

4. den: Okruh podél přítoků Neckaru - řek Jagst a Kocher. Krásné scenérie, zámky, hrady, městečka s hrázděnými domy. Přes městečka Neudenau a Möckmühl ke klášteru Schöntal a do Neuenstadtu, případně až do Heillbronnu

5. den: Jeden z nejhezčích úseků stezky podél řeky Neckar vedoucí loukami, vinicemi i lesy přes historická městečka se zámky, hrady a výstavními domy: Bad Wimpfen, Neckarzimmern, Neckargerach a Eberbach.

6. - 7. den: Rovinatou stezkou přes městečka Hirschhorn a Neckargemünd do jednoho z nejkrásnějších německých měst univerzitního Heidelbergu. Prohlídka romantické části města mezi Starým mostem a zámkem, který leží v 70 metrové výšce nad hladinou Neckaru. Naložení kol a odjezd domů s příjezdem v pozdních nočních až brzkých ranních hodinách.

Etapy rovinaté s několika mírně zvlněnými úseky po asfaltových a šotolinových cyklostezkách a vedlejších silnicích.

Fotky z minulého zájezdu najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.8. - 24.8.2015
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 2x v penzionech ve 2 – 4lůžkových pokojích (1x v okolí Horbu a 1x v okolí Eberbachu) a 2x v hotelu v Heillbronnu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

PODÉL ŘEKY NECKAR
PODÉL ŘEKY NECKAR
PODÉL ŘEKY NECKAR
PODÉL ŘEKY NECKAR
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE