Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Podél Labe do Hamburgu
Cyklistické zájezdy

Podél Labe do Hamburgu

Podél Labe do Hamburgu

Podél Labe do Hamburgu

Číslo: 1322

Termín:31.7. - 4.8.2013

Vydejte se s námi na Labskou cyklostezku jednu z nejhezčích v Evropě. Lemují ji historická města, v mnoha případech spojená s naší historií, obklopená krásnou nedotčenou přírodou patřící čápům a bobrům. Naše putování ukončíme prohlídkou Hamburgu s okružní plavbou přístavem.
Nenáročná rovinatá cyklotrasa za podpory autokaru.

1. den: Po půlnoci odjezd směr Drážďany. Dessau - prohlídka budovy Bauhausu (ukázka moderního stavitelství, památka UNESCO). Barby - složení kol, přívozem na druhý břeh Labe a po cyklostezce dále do Schönebecku a Magdeburgu - druhý největší přístav na Labi, prohlídka města, ubytování (klášter, katedrála, Zelená citadela od známého architekta Hundertwassera).


2. den: Kanalbrücke Magdeburg - největší splavný akvadukt na světě, podél Havlova kanálu dále do Rogätz (pozůstatky hradu ze 13. století s 32 m věží) a po povodňových hrázích do Tangermünde (hrad, rezidence Karla IV., městské hradby, hrázděné domy), naložení kol a dojezd do Wittenberge na ubytování.


3. den: Schnackenburg - památník hranice mezi Západním a Východním Německem, muzeum se zachovanými strážními věžemi, zátarasy, ploty z ostnatých drátů, přívozem na pravý břeh Labe a po něm do Dömitz s hrázděnými domy, Hitzacker - důležité středověké obchodní středisko, dnes proslulé zdravotnické centrum. Naložení kol a dojezd do Lauenburgu na ubytování.


4. den: Geestacht - muzeum Alfreda Nobela a jeho zdejší továrny na výrobu střelného prachu, kde vymyslel dynamit, Hamburg - ubytování, možnost večerní procházky městem.


5. den: Prohlídka Hamburgu - přístav, vyhlídková plavba po Labi, věž sv. Michala, radnice. Odpoledne naložení kol, přejezd SRN s dojezdem domů v nočních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 31.7. - 4.8.2013
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 4x ubytovny (vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením) (Magdeburg, Wittenberge, Lauenburg, Hamburg)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Ústí nad Labem
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

Podél Labe do Hamburgu
Podél Labe do Hamburgu
Podél Labe do Hamburgu
Podél Labe do Hamburgu
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE