Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Podél Baltu na kole
Cyklistické zájezdy

Podél Baltu na kole

Podél Baltu na kole

Podél Baltu na kole

Číslo: 2008

Termín:23.6. - 29.6.2020

Sopoty - Gdaňsk - Helská kosa - Slowinsky NP
Pomořansko se řadí k nejpůvabnějším regionům v Polsku. Najdete zde krásná historická města, vesnice s hrázděnými statky, hrady, katedrály, přímořská letoviska na pobřeží Baltského moře s dlouhými, písečnými plážemi a také oblasti písečných dun jako na Sahaře.
ZRUŠENO, ZÁJEZD BUDE REALIZOVÁN V ROCE 2021

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd Polska. Ráno příjezd do Malborku, jehož dominantou je cihlový hrad německých rytířů ležící nad řekou Nogat, skutečný klenot cihlové gotiky. Prohlídka této největší gotické stavby na světě. Přejezd do města Tczew, kde začne cyklistická etapa přes okrajovou část Gdaňsku do nejvyhledávanějšího letoviska na baltském pobřeží Sopot

3. den:
Cykloetapa přírodním parkem Trojměstí do Gdaňsku - historická perla polského severu (radnice s vyhlídkou a zvonkohrou, cihlová gotická katedrála...). Westerplatte - poloostrov v Baltském moři, kde začala 2. světová válka (návštěva pietního místa). Návrat do Sopot. Individuální prohlídka města - nejdelší dřevěné molo v Evropě, Křivý dům...

4. den:
Cykloetapa: Gdyně-přímořské letovisko, nábřežní promenáda se dvěma plovoucími muzei a přes Puck kolem stejnojmenné zátoky dojezd do jednoho z hlavních letovisek Polska Wladyslawowa.

5. den:
Helská kosa - úzký poloostrov vytvořený z písečných dun a vedoucí až na samý konec do rybářského přístavu a turistického střediska Hel - maják, hrázděné rybářské domky, záchranná stanice tuleňů... Návrat na ubytování.

6. - 7. den:
Autobusem do Slowinského národního parku s věhlasnými pohyblivými písečnými dunami v bezprostřední blízkosti baltského pobřeží, které jsou přezdívané jako polská Sahara. Výchozím místem je městečko Leba se stejnojmenným jezerem. Možnost zapůjčení kol nebo jízda vláčkem k dunám. Odpoledne odjezd zpět do ČR s dojezdem v brzkých ranních hodinách.     

Etapy jsou rovinaté až mírně zvlněné, vedou po asfaltových, písečných i šotolinových stezkách a vedlejších silnicích.
Denní etapy: 54, 55, 62, 78, 0/13 km    

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 23.6. - 29.6.2020
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 2x v hotelu v Sopotech (2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím) a 2x v hotelu ve Wladyslawowu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod
  • Země: Polsko

Fotografie z místa pobytu

Podél Baltu na kole
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE