Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » LAGO DI GARDA
Cyklistické zájezdy

LAGO DI GARDA

LAGO DI GARDA

LAGO DI GARDA

Číslo: 1504

Termín:01.09. - 07.09.2015

Oblíbenost tohoto zájezdu nás každoročně vede k tomu, abychom ho opět zařadili do našeho kalendáře. Spojuje se v něm vše, co nesmí na pravé cyklodovolené chybět: cyklistika, poznávání kulturních památek a krásné přírody, koupání v jezeře, ochutnávky výborných italských vín a jídel a samozřejmě jedinečné zmrzliny. Výjezd i s koly jednou z nejlepších lanovek v Evropě na vrchol Monte Baldo.
oblíbený zájezd minulých sezón
hotel s polopenzí


1. - 2. den: Odjezd v podvečer z Hradce Králové, noční přejezd Rakouska. Etapa po východním pobřeží jezera - městečko Malcesine, Torri - hrad, Garda, Lazise, Pastrengo, kde budeme po 4 noci ubytovaní.

3. den: Peschiera - krásné město s kanály a pevnostmi, přístaviště jachet. Sirmione - hrad, lázně. Západní pobřeží - Desenzano, Saló, Gardone, Maderno - možnost využití trajektu.

4. den: Autobusem k lanovce na vrchol Monte Baldo, kam vás do výšky 1753 m dopraví jedna z nejmodernějších lanovek v Evropě. Na kolech sjezd a etapa vnitrozemím zpět do Pastrenga.

5. den: Autokarový výlet: Horskou silnicí k jezerům Lago di Idro, Lago di Ledro, vodopád Varone, Riva - nejnavštěvovanější lázně. Po západním pobřeží přes Limone, Saló a Desenzano návrat na ubytování.

6. - 7. den: Na kolech do města lásky a umění Verona. Naložení kol a noční přejezd zpět do Hradce Králové s příjezdem v brzkých ranních hodinách.

Etapy po cyklostezkách a silnicích rovinatým až mírně zvlněným terénem, z Monte Balda dlouhý sjezd.


Fotky z minulých zájezdů najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 01.09. - 07.09.2015
  • Stravování: 4x polopenze (snídaně, večeře)
  • Ubytování: 4x hotel v Pastrengu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím, možnost přistýlek). Příplatek za 1lůžkový pokoj 610 Kč / noc.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Itálie

Fotografie z místa pobytu

LAGO DI GARDA
LAGO DI GARDA
LAGO DI GARDA
LAGO DI GARDA

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE