Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Korutanská jezera
Cyklistické zájezdy

Korutanská jezera

Korutanská jezera

Korutanská jezera

Číslo: 2005

Termín:11.8. - 16.8.2020

Tento kraj nabízí nepřeberné množství přírodních a historických krás, alpské štíty svažující se až k jezerům, která jsou nejteplejší v celé zemi.
ZRUŠENO

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd Rakouska. Ráno příjezd do lázeňského města Bad Kleinkirchheim. Etapa přes Feldkirchen k jezeru Ossiacher See. Objezd jezera přes Steinforf a benediktinský klášter Stift Ossiach. Dojezd na ubytování do Ledenitzen u jezera Faakersee. 

3. den:
Objezd jezera Wörthersee: lázeňský Velden, hlavní město Korutan Klagenfurt (historické centrum, park miniatur Minimundus), přes Reifnitz k poutnímu kostelu Maria Wörth a návrat na ubytování.

4. den:
Autobusem s naloženými koly k jezeru Ossiacher See. Složení kol a možnost výjezdu lanovkou i s koly na alpský masiv Gerlitzen (1911 m), který se prudce zvedá téměř od břehu jezera. Na kolech sjezd k jezeru, možnost koupání. Přes okraj Villachu podél Drávy návrat na ubytování.

5. den:
jezeru Faakersee, jehož panorama tvoří zejména vrchol Mittagskogel a hřeben Karavanek. Villach - druhé největší město Korutan, možnost návštěvy centra nebo muzea automobilů případně termálních lázní. Zpět na ubytování podél Drávy, možnost koupání v Silbersee.

6. den:
Kolem menších jezírek Rauschelesee a Keutschacher See, možnost výjezdu na Pyramidenkögel - rozhledna s krásným výhledem na jezero Wörthersee. K řece Drávě s výhledy na pohoří Karavanky. Nedaleko městečka Ferlach ukončení etapy, možnost koupání v jezeře. Naložení kol a odjezd do ČR s příjezdem kolem půlnoci.    

Cykloetapy mírně zvlněným až kopcovitým terénem po vedlejších asfaltových silnicích a cyklostezkách (asfaltové i šotolinové).
Denní etapy: 75, 78, 25, 40, 36 km   

Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.8. - 16.8.2020
  • Stravování: 4x snídaně. Za příplatek 1200 Kč možné doobjednat 4x večeři (3chodové menu se salátovým bufetem).
  • Ubytování: 4x v hotelu cca 4 km od jezera Faaker See, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1lůžkový pokoj za příplatek 250 Kč/noc (omezený počet). Hotel má zahradu s přírodním koupalištěm.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Rakousko
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE