Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Jaderské pobřeží
Cyklistické zájezdy

Jaderské pobřeží

Jaderské pobřeží

Jaderské pobřeží

Číslo: 2115

Termín:31.8. - 6.9.2021

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeří

ubytování v 3* hotelech

putovní


Caorle - Grado - Terst - Portorož

Tato oblast je jedním z nejčastějších dovolenkových cílů. Cyklotrasy podél pobřeží vedou přes krásná městečka a přímořská letoviska s historickými památkami, malebnými vesničkami, podél prosluněných pláží s klidným mořem.    
denně možnost koupání

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd Rakouska, dopoledne dojezd do Caorle, které láká svým historickým centrem. Složení kol a projížďka městem - katedrála se 48 m vysokou zvonicí a kostelem stojícím přímo na pobřeží. Cykloetapa kolem Laguny di Caorle, Bibione - letovisko při ústí řeky Tagliamento do mořské Laguny di Marano, Lignano - pyšnící se okouzlující polohou na poloostrově, s typickou velmi širokou a dlouhou pláží se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. 

3. den:
Podél Laguny di Marano přes Latisanu - katedrála ze 17. st., Palazzolo, San Giorgio do Cervignana - centrum vinařské oblasti, známé vynikajícím červeným vínem Refosco.

4. den:
Etapa: Aquileia - bazilika z římské doby s úchvatnými podlahovými freskami a podzemní kryptou, Grado - nejpopulárnější letovisko na Jadranu - staré město s dómem a jachtařským přístavem a Montfalcone. Naložení kol a autokarem k nádhernému zámku císařovny Sissi Miramare, který je postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled na celé pobřeží. Terst - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka, prohlídka města - hrad a Dóm s překrásnými benátskými mozaikami vysoko nad přístavem. Přejezd do slovinského města Portorož na ubytování.

5. den:
Cyklotrasa do největšího slovinského přístavu Koper se zachovalým historickým centrem - palác, katedrála a rotunda. Podél pobřeží přes hezké městečko Izola do starobylého rybářského Piranu - historická zástavba v benátském stylu, městské hradby, kostel sv. Jiří na vyvýšenině nad městem, velké kruhové náměstí, Portorož - turistické a lázeňské městečko, sídlo Středomořské univerzity.

6. - 7. den:
Sečovlje saliny - oblast získávání soli z mořské vody, přejezd slovinsko-chorvatských hranic a kolem pobřeží do Umagu - zbytky městských hradeb, úzké uličky a kostel sv. Rocha, Novigrad - romantické pobřežní městečko na vápencovém poloostrově, městské hradby s cimbuřím a dvěma branami. Naložení kol a návrat do ČR, kam bude příjezd v ranních hodinách.    

Cyklistické etapy vedou většinou po rovinatých asfaltových cyklostezkách a vedlejších silnicích, terén se občas zvedá poslední 2 dny.
Denní etapy: 65, 75, 65, 45, 50 km

Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 31.8. - 6.9.2021
  • Stravování: 4x snídaně, při ubytování v Portoroži je možné za cenu 600 Kč přiobjednat 2 večeře formou bohatého bufetu
  • Ubytování: 2x hotely v Itálii (Lignano, Cervignano) a 2x hotel ve Slovinsku u moře (Portorož). Všude 2lůžkové pokoje s příslušenstvím. Při ubytování v Portoroži je v ceně možnost koupání v Mořském vodním parku Termaris – vnitřní bazény s vyhřívanou mořskou vodou.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, vstup do bazénů, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Náchod, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno. Nástupní místo Náchod pouze v případě, pokud bude více než 20 přihlášených osob.
  • Země: Itálie, Slovinsko, Chorvatsko

Soubory ke stažení

Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE