Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Italská a švýcarská jezera
Cyklistické zájezdy

Italská a švýcarská jezera

Italská a švýcarská jezera

Italská a švýcarská jezera

Číslo: 2305

Termín:7.7. – 13.7.2023

polopenzeubytování hotelového typu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Cyklistika oblastí na pomezí Itálie a Švýcarska, která je plná kouzelných jezer obklopených alpskými vrcholky, historických měst, hradů, rybářských vesnic a krásné přírody. Ubytování v italské Lombardii nedaleko jezera Varese. Chybět nebude ani ochutnávka švýcarské čokolády.

Vaše cena: 13 380 Kč

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd Německa a Švýcarska. Příjezd do italského regionu Lombardie k jezeru Varese. Na kolech objezd jezera přes přístavy a vesničky. Možnost koupání, krásné výhledy na jezero. Cazzago Brabbia - staré „lednice" - domy, kde se dříve hromadil led. Dojezd na ubytování.


3. den: Autobusem přejezd do švýcarského kantonu Ticino. Etapa krásnou přírodou údolím Valle di Maggia (kamenné údolí), v němž protéká magická řeka Maggia. Dojezd do Locarna - prohlídka města se středomořskou vegetací, které leží na břehu pověstného jezera Lago di Maggiore (starobylá pevnost). Podél jezera a řeky Ticino dojezd do Bellinzony - města 3 středověkých hradů (UNESCO). Naložení kol a návrat zpět autobusem.


4. den: Autokarový výlet do Švýcarska k jezeru Lago di Lugano, návštěva čokoládovny s možností ochutnávky výborné švýcarské čokolády, Melide - návštěva parku Swissminiature, kde jsou k vidění modely nejvýznamnějších švýcarských staveb.


5. den: Kolem jezera Lago di Comabbio do města Angera na břehu jezera Lago di Maggiore - pevnost Rocca di Angera na ostrohu nad jezerem, středověké zahrady, možnost koupání. Kolem jezera Lago di Monate návrat na ubytování.


6. - 7. den: Město Varese ležící na sedmi pahorcích nad jezerem (náměstí, palác obklopený parky, bazilika, hrad). Přejezd k jezeru Lago di Como do městečka Como - historické centrum města uvnitř starobylých městských hradeb, možnost koupání. Odpoledne naložení kol a návrat přes Švýcarsko a Německo do ČR, kam bude příjezd v ranních hodinách.


Etapy kolem jezer jsou rovinaté, mezi jezery zvlněné až kopcovité, k hotelu stoupání cca 1,5 km. Etapa údolím do Locarna a Bellinzony je rovinatá. Vedou po asfaltových místy šotolinových stezkách a vedlejších silnicích.
Denní etapy: 35, 55, 0, 55, 40 km

 

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 7.7. – 13.7.2023
  • Stravování: 4x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu)
  • Ubytování: 4x v hotelu 2 km od jezera Lago di Varese, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Plzeň
  • Mapa:
  • Země: Itálie, Švýcarsko

Fotografie z místa pobytu

Italská a švýcarská jezera
Italská a švýcarská jezera
Italská a švýcarská jezera
Italská a švýcarská jezera
Vaše cena: 13 380 Kč
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE