Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Holandsko
Cyklistické zájezdy

Holandsko

Holandsko

Holandsko

Číslo: 2307

Termín:24.7. – 30.7.2023

vnitřní bazénsnídaněubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Převážně rovinaté cyklostezky se vinou upravenými městy a rybářskými vesničkami s nezaměnitelnou atmosférou. Uvidíte typické holandské větrné mlýny, pobřežní pískové duny, výrobnu sýrů a dřeváků. A to vše je jen část z pestré nabídky „země moři urvané".

Vaše cena: 14 380 Kč

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd SRN, ráno dojezd k národnímu parku Hoge Veluwe - největší nizozemská přírodní rezervace. Areál plný vřesovišť a lesů je protkán cyklostezkami (celková délka cca 42 km), po kterých budete projíždět na místních bílých kolech. V parku je muzeum moderního umění obklopené parkem se sochami (zdejší sbírka děl Van Gogha je druhou největší sbírkou tohoto umělce na světě) a lovecký zámeček. Odpoledne přejezd autokarem na ubytování.


3. den: Na kolech do města Leiden s prestižní univerzitou, botanickou zahradou, kde vyrostl první evropský tulipán a renesanční radnicí. Scheveningen - nejznámější přímořské lázně, možnost osvěžit se v moři, ochutnat rybí speciality nebo se projít po molu. Madurodam - v měřítku 1:25 jsou zde k vidění známé stavby a atrakce z celého Holandska. Den Haag - sídlo královské rodiny i nizozemské vlády. Návrat zpět na ubytování dunami.


4. den: Autobusem přejezd do města Amstelveenu. Složení kol a kolem olympijského stadionu a Rijskmusea dojezd do centra Amsterdamu, prohlídka - Královský palác na náměstí Dam, možnost vyhlídkové plavby po grachtech (kanálech), čtvrt´ červených luceren... Na kolech zpět přes Aalsmeer a Lisse do místa ubytování.


5. den: Autobusem do starobylého Alkmaaru, kde se na náměstí koná proslulá sýrová burza. Dojezd do Hoornu - složení kol. Etapa do bývalé rybářské vesničky Volendam na břehu Ijsselmeeru s jedinečnou atmosférou, prohlídka výrobny sýrů s českým výkladem a dřeváků. Ostrov Marken - rybářská osada, která si zachovala svůj původní ráz, procházka mezi starými dřevěnými domky. Naložení kol a návrat na ubytování.


6. - 7. den: Dunami do přímořského letoviska Zandvoortu. Kolem závodního okruhu a národním parkem Zuid Kennemerland do starobylého města Harlem - krásné náměstí s radnicí, malebné kanály se zvedacími mosty. Cruquius - muzeum věnované odvěké holandské bitvě proti vodě, parní stroj, který sloužil vysoušení polderů. Naložení kol, noční přejezd SRN, příjezd do Hradce Králové v dopoledních hodinách.


Rovinaté etapy po asfaltových cyklostezkách, kratší úseky po vedlejších silnicích.
Denní etapy: 15-30, 70, 60-70, 45, 50 km


Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 24.7. – 30.7.2023
  • Stravování: 4x snídaně (snídaně formou bufetu), 1x večeře poslední den. Další 3 večeře je možné doobjednat za příplatek 2400 Kč.
  • Ubytování: 4x ve 4* hotelu nedaleko Leidenu, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, 1x večeři, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Plzeň
  • Mapa:
  • Země: Holandsko

Fotografie z místa pobytu

Holandsko
Holandsko
Holandsko
Holandsko
Vaše cena: 14 380 Kč
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE