Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Elba
Cyklistické zájezdy

Elba

Náhled není k dispozici.

Elba

Číslo: 1003

Termín:04.06. – 13.06.2010

Cyklistika po hornatém rozkvetlém ostrově, známém díky jednomu z nejvýznamnějších vojevůdců v historii lidstva - Napoleonovi. Malebná přístavní i horská městečka, oblázkové i písečné pláže, skalnatá pobřeží, romantická krajina s překrásnými výhledy - to vše je Elba, poklidný slunečný ostrov, jehož návštěva v předsezónním období je více než vhodným začátkem léta.
velmi pěkné ubytování

1. - 2. den: Odjezd v podvečer, přejezd Rakouska a Itálie, zastávka v Sieně - prohlídka půvabného středověkého náměstí Piazza del Campo ve tvaru půlměsíce. Trajektem z Piombina do Portoferraia, hlavního města ostrova Elba. Přejezd na ubytování.

3. den: Severovýchodní část ostrova - Rio Marina - městečko se strážní věží, Rio nell´ Elba - bývalé hornické město, nejsevernější výběžek ostrova městečko Cavo, černá pláž, středověký hrad Volterraio.

4. den: Poloostrov Calamita - Porto Azzurro, půvabné hornické a vinařské městečko Capoliveri s úžasnými výhledy na pobřeží. Nedaleké pláže patří k nejkrásnějším na ostrově. Pareti - koupání na pláži Milenců.

5. den: Autobusový výlet do západní části ostrova - Marciana Marina, lanovkou na nejvyšší vrchol Elby Monte Capanne (1018 m), panoramatický výhled na celý ostrov, pláže Fetovaia a Chiessi.

6. den: Volný den, možnost koupání a nákupů.

7. den: Střed ostrova - rybářská vesnička Procchio s krásnou písčitou pláží a Paolininim ostrovem, Lacona - komplex hotelů, bungalovů a kempů, koupání.

8. den: Portoferraio - maják a pevnost, Napoleonova vila, Capo d´Enfola - Viticcio koupání, večer naložení kol.

9. - 10. den: Dopoledne trajektem do Piombina, přejezd Itálie a Rakouska, návrat do ČR.
 

Fotografie z minulých zájezdů najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 04.06. – 13.06.2010
  • Stravování: vlastní
  • Ubytování: Velmi pěkný camp nedaleko Portoferraia s krásným výhledem na hrad Volterraio. 4lůžkové bungalovy mají dvě 2lůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, příslušenství (sprcha, WC), TV a terasu se zahradním nábytkem. V areálu campu je bazén a restaurace a v nedalekém městečku jsou další restaurace a obchody.
  • Cena zahrnuje: 7x ubytování, turistickou taxu, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, 2x trajekt, průvodce, komplexní pojištění léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Itálie

Fotografie z místa pobytu

Elba
Elba
Elba
Elba

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE