Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Elba
Cyklistické zájezdy

Elba

Elba

Elba

Číslo: 2014

Termín:18.9. - 27.9.2020

Opět se vracíme na jeden z nejmalebnějších ostrovů ve Středozemí, který svým návštěvníkům nenabízí pouhé koupání v průzračném moři, ale také krásnou přírodu, kulturní a historické památky, z nichž největším lákadlem jsou ty, které jsou spojené s elbským vyhnanstvím vojevůdce Napoleona.
ZRUŠENO

1. - 2. den: Odjezd v podvečer, přejezd SRN, Rakouska a Itálie. Trajektem z Piombina do Portoferraia, hlavního města ostrova Elba. Přejezd na ubytování. 

3. den:
Severovýchodní část ostrova - Porto Azzurro, Rio Marina - městečko se strážní věží, Rio nell´Elba - bývalé hornické město, nejsevernější výběžek ostrova městečko Cavo, středověký hrad Volterraio.

4. den:
Poloostrov Calamita - půvabné hornické a vinařské městečko Capoliveri s úžasnými výhledy na pobřeží. Nedaleké pláže patří k nejkrásnějším na ostrově. Innamorata - koupání na Pláži Milenců.

5. den:
S naloženými koly autobusem výlet do západní části ostrova. Lanovkou na nejvyšší vrchol Elby Monte Capanne (1018 m), panoramatický výhled na celý ostrov. Na kolech podél pobřeží přes městečka Fetovaia a Marina di Campo zpět na ubytování.

6. den:
Volný den, možnost koupání nebo individuální cyklistika.

7. den:
Střed ostrova - Lacona - komplex hotelů, bungalovů a kempů, rybářská vesnička Procchio s kránou písčitou pláží, koupání na nejkrásnější pláži ostrova Biodolo.

8. den: Portoferraio
- maják a pevnost, Napoleonova vila, Capo d´Enfola, Viticcio - koupání, večer naložení kol.

9. - 10. den:
Dopoledne koupání, odpoledne trajektem do Piombina, přejezd Itálie, Rakouska a SRN. Návrat do ČR v dopoledních hodinách.     

Etapy jsou mírně zvlněné až kopcovité po asfaltových silničkách, se sjezdy k plážím a výjezd do městeček.
Denní etapy: 0, 50, 35, 0/55, 0/50, 40, 40, 0 km   

Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.9. - 27.9.2020
  • Stravování: vlastní, bungalovy jsou vybaveny pro vaření, v kempu je restaurace, kde je možné se individuálně stravovat
  • Ubytování: 7x kemp nedaleko Portoferraia, 4 a 6lůžkové bungalovy s dvěma resp. třemi 2lůžkovými ložnicemi, obývací místností s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (nádobí, sporák, lednice), příslušenstvím (sprcha, WC, 6lůžkové bungalovy mají koupelny dvě) a TV. Všechny bungalovy mají ložní prádlo a terasu se zahradním nábytkem. V areálu kempu je bazén, restaurace a v nedalekém městečku jsou další restaurace a obchod.
  • Cena zahrnuje: 7x ubytování, finální úklid, dopravu autokarem s vlekem na kola, 2x trajekt, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Itálie
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE