Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Elba
Cyklistické zájezdy

Elba

Elba

Elba

Číslo: 2014

Termín:18.9. - 27.9.2020

Opět se vracíme na jeden z nejmalebnějších ostrovů ve Středozemí, který svým návštěvníkům nenabízí pouhé koupání v průzračném moři, ale také krásnou přírodu, kulturní a historické památky, z nichž největším lákadlem jsou ty, které jsou spojené s elbským vyhnanstvím vojevůdce Napoleona.
ZRUŠENO

1. - 2. den: Odjezd v podvečer, přejezd SRN, Rakouska a Itálie. Trajektem z Piombina do Portoferraia, hlavního města ostrova Elba. Přejezd na ubytování. 

3. den:
Severovýchodní část ostrova - Porto Azzurro, Rio Marina - městečko se strážní věží, Rio nell´Elba - bývalé hornické město, nejsevernější výběžek ostrova městečko Cavo, středověký hrad Volterraio.

4. den:
Poloostrov Calamita - půvabné hornické a vinařské městečko Capoliveri s úžasnými výhledy na pobřeží. Nedaleké pláže patří k nejkrásnějším na ostrově. Innamorata - koupání na Pláži Milenců.

5. den:
S naloženými koly autobusem výlet do západní části ostrova. Lanovkou na nejvyšší vrchol Elby Monte Capanne (1018 m), panoramatický výhled na celý ostrov. Na kolech podél pobřeží přes městečka Fetovaia a Marina di Campo zpět na ubytování.

6. den:
Volný den, možnost koupání nebo individuální cyklistika.

7. den:
Střed ostrova - Lacona - komplex hotelů, bungalovů a kempů, rybářská vesnička Procchio s kránou písčitou pláží, koupání na nejkrásnější pláži ostrova Biodolo.

8. den: Portoferraio
- maják a pevnost, Napoleonova vila, Capo d´Enfola, Viticcio - koupání, večer naložení kol.

9. - 10. den:
Dopoledne koupání, odpoledne trajektem do Piombina, přejezd Itálie, Rakouska a SRN. Návrat do ČR v dopoledních hodinách.     

Etapy jsou mírně zvlněné až kopcovité po asfaltových silničkách, se sjezdy k plážím a výjezd do městeček.
Denní etapy: 0, 50, 35, 0/55, 0/50, 40, 40, 0 km   

Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.9. - 27.9.2020
  • Stravování: vlastní, bungalovy jsou vybaveny pro vaření, v kempu je restaurace, kde je možné se individuálně stravovat
  • Ubytování: 7x kemp nedaleko Portoferraia, 4 a 6lůžkové bungalovy s dvěma resp. třemi 2lůžkovými ložnicemi, obývací místností s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (nádobí, sporák, lednice), příslušenstvím (sprcha, WC, 6lůžkové bungalovy mají koupelny dvě) a TV. Všechny bungalovy mají ložní prádlo a terasu se zahradním nábytkem. V areálu kempu je bazén, restaurace a v nedalekém městečku jsou další restaurace a obchod.
  • Cena zahrnuje: 7x ubytování, finální úklid, dopravu autokarem s vlekem na kola, 2x trajekt, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Itálie

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE