Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » ČERNÁ HORA
Cyklistické zájezdy

ČERNÁ HORA

ČERNÁ HORA

ČERNÁ HORA

Číslo: 1507

Termín:29.5. - 7.6.2015

Tato země se stává stále více oblíbeným cílem cykloturistů. Proto v naší nabídce opět nesmí chybět. Čeká vás nedotčená příroda, krásné horské scenérie, hluboké kaňony, jezera a vodopády, ale také historické památky a písčité mořské pláže.

1. - 2. den: Odjezd kolem poledne přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory. Krátká zastávka ve městě Pljevlja - prohlídka města (mešita Paši Hussejna s nejvyšším minaretem v Černé Hoře), dojezd hornatou krajinou s krásnými výhledy do Žabljaku - ubytování. Celý den bez kol.

3. den: Cyklotrasa nádhernou krajinou národního parku Durmitor kolem jezer Vražje a Riblje až k jezeru Crno. Možnost výjezdu k vyhlídce Čurevac, odkud je výhled do kaňonu řeky Tary hlubokého 1400 m. Návrat na ubytování.

4. den: Cykloetapa k Djurčevičovu mostu přes řeku Taru, jež spojuje sever Černé Hory se zbytkem země, dále jejím údolím několika tunely kolem města Mojkovac do Kolašinu - zimní sportovní centrum.

5. den: Cykloetapa krásným údolím přes Mateševo do Bioče. Nebo autokarem přes průsmyk Crkvine a podél řeky Morači k monastýru Morača a do Bioče. Společně autokarem průjezd hlavním městem Podgorica, zastávka v Cetinje - krátká prohlídka města (radnice, divadlo, prezidentský palác), dojezd do Budvy na ubytování.

6. den: Autokarový výlet ke Skadarskému jezeru - největší na Balkáně, projížďka lodí. Málo obydlená oblast plná malých vísek daleko od civilizace. Návštěva Virparazu (ornitologické a rybářské centrum).

7. den: Cykloetapa z Lepetani podél Kotorského zálivu do Kotoru - nejoblíbenější turistický cíl v Černé Hoře, světové dědictví UNESCO, prohlídka starého města (vysoké, křivolaké uličky s historickými stavbami, katedrála, kostel sv. Michala, možnost výstupu k pevnosti). Dále přes Perast do Kamenari, odtud přejezd trajektem a autobusem (individuálně na kolech) zpět do Budvy.

8. den: Volný den - koupání, možnost individuální cykloetapy kolem pobřeží s výhledem na ostrov sv. Stefan do městečka Petrovac.

9. - 10. den: Odjezd přes Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko domů s příjezdem v odpoledních hodinách.

Cyklistické etapy vedou většinou po vedlejších asfaltových silnicích mírně zvlněným terénem s několika stoupáními a sjezdy. Podél zálivu je etapa rovinatá.

Fotky z minulých zájezdů najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 29.5. - 7.6.2015
  • Stravování: 2x snídaně při ubytování v Žabljaku a 4x polopenze (snídaně, večeře) při ubytování v Budvě, apartmány v Kolašinu jsou vybavené kuchyňkami
  • Ubytování: 7x apartmány (2x Žabljak, 1x Kolašin, 4x Budva), 2 - 4lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 7x ubytování, 6x snídani, 4x večeři, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Brno, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Černá Hora

Fotografie z místa pobytu

ČERNÁ HORA
ČERNÁ HORA
ČERNÁ HORA
ČERNÁ HORA

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE