Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Černá Hora
Cyklistické zájezdy

Černá Hora

Černá Hora

Černá Hora

Číslo: 1307

Termín:14.6. - 23.6.2013

LONI NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ NOVINKA

Nejmladší evropský stát láká své návštěvníky především krásnou, nedotčenou a rozmanitou přírodou ve Středomoří. Nádherné horské scenérie, historická města, kulturní památky zařazené na seznamu světového dědictví UNESCO a písčité mořské pláže činí z Černé Hory místo neskutečných dovolenkových zážitků.

 

1. - 2. den: Odjezd kolem poledne přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Černé Hory. Krátká zastávka ve městě Pljevlja - prohlídka města (mešita Paši Hussejna s nejvyšším minaretem v Černé Hoře), dojezd hornatou krajinou s krásnými výhledy do Žabljaku - ubytování. Celý den bez kol.


3. den: Cyklotrasa nádhernou krajinou národního parku Durmitor kolem jezer Vražje a Riblje až k jezeru Crno. Možnost výjezdu k vyhlídce Čurevac, odkud je výhled do kaňonu řeky Tary hlubokého 1400 m. Návrat na ubytování.


4. den: Cykloetapa k Djurčevičovu mostu přes řeku Taru, jež spojuje sever Černé Hory se zbytkem země, dále jejím údolím několika tunely kolem města Mojkovac do Kolašinu - zimní sportovní centrum.


5. den: Výjezd do průsmyku Crkvine (možnost naložení kol) a krásným sjezdem podél řeky Morači k monastýru Morača a do hlavního města Podgorica - prohlídka (rozlehlé nové město Novi Grad s moderními správními budovami, nejstarší část města Stara Varoš s klikatými uličkami, mešitou a strážní věží). Naložení kol, přejezd do Cetinje - krátká zastávka s prohlídkou města (radnice, divadlo, prezidentský palác), dojezd do Budvy.


6. den: Autokarový výlet ke Skadarskému jezeru - největší na Balkáně, projížďka lodí. Málo obydlená oblast plná malých vísek daleko od civilizace. Návštěva Virparazu (ornitologické a rybářské centrum).


7. den: Cykloetapa z Lepetani podél Kotorského zálivu do Kotoru - nejoblíbenější turistický cíl v Černé Hoře, světové dědictví UNESCO, prohlídka starého města (vysoké, křivolaké uličky s historickými stavbami, katedrála, kostel sv. Michala, možnost výstupu k pevnosti). Dále přes Perast do Kamenari, odtud přejezd trajektem a autobusem (individuálně na kolech) zpět do Budvy.


8. den: Volný den - koupaní, možnost individuální cykloetapy kolem pobřeží s výhledem na ostrov sv. Stefan do městečka Petrovac.


9. - 10. den: Dopoledne koupání, odpoledne odjezd přes Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko domů s příjezdem v odpoledních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 14.6. - 23.6.2013
  • Stravování: 2x snídaně při ubytování v Žabljaku a 4x polopenze (snídaně, večeře) při ubytování v Budvě, apartmány v Kolašinu jsou vybavené kuchyňkami
  • Ubytování: apartmány (2x Žabljak, 1x Kolašin, 4x Budva), 2 - 4lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 7x ubytování, 6x snídani, 4x večeři, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Brno, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Černá Hora

Fotografie z místa pobytu

Černá Hora
Černá Hora
Černá Hora
Černá Hora
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Hvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 15.8. - 21.8.2023.

Vaše cena: 12 240 Kč

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE