Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Belgie
Cyklistické zájezdy

Belgie

Belgie

Belgie

Číslo: 2208

Termín:25.7. - 31.7.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd
Antverpy - Gent - Bruggy - Brusel
Historická města s krásnými chrámy a královskými paláci, jedinečné stavby radnic, tržnic, nádherná náměstí, známí malíři, ale i písečné pláže, klid venkova, pivo, čokoláda a krajka, to je Belgie, která je protkaná množstvím cyklostezek. Rovinatá krajina je opravdovým rájem cyklistů.

1. - 2. den: Odjezd večer s nočním přejezdem Německa. Dopoledne příjezd do největšího města Belgie Antverp. Prohlídka: hrad Steen, Velké náměstí s typickými cechovními domy, největší a nejkrásnější belgická katedrála. Nedaleko města Lockeren složení kol. Etapa přes menší městečka a podél řeky Šeldy do jednoho z nejvyhledávanějších měst s nádhernými štítovými domy a pevností Gentu.

3. den: Cykloetapa okolím Gentu: malé obce, zemědělské usedlosti, louky, pastviny, kanály, větrné mlýny, kostelíky, zámečky.

4. den: Autokarový výlet do jednoho z nejpůvabnějších míst nejen Belgie ale i Evropy Brugg. Procházka historickým centrem: náměstí, které je obklopeno četnými štítovými domy gotického, renesančního a barokního původu, mohutná stavba tržnice s velkou zvonicí, Hradní náměstí a radnice jsou krásnou podívanou. Velice působivá je i projížďka lodí po místních kanálech.

5. den:
Autobusem k Severnímu moři. V malém lázeňském městečku De Haan složení kol a etapa podél pobřeží. Největší přímořské lázně Oostende s širokými písečnými plážemi a promenádou s lázeňskými domy, hotely a restauracemi. Po hrázi přes Middelkerke a Vestende do přístavního města Niewportu. Nedaleko lázní Koksijde se rozloučíme se Severním mořem. Naložení kol a dojezd na ubytování.

6. - 7. den:
Cykloetapa k hlavnímu městu Bruselu. Opět vás čekají malá městečka (Destelbergen, Dendemonde), belgický venkov a u obce Merchtem cyklistiku ukončíme. S naloženými koly navštívíme srdce Evropy, hlavní město Brusel, s historickými památkami i novodobou moderní architekturou. V podvečer odjezd s příjezdem do ČR v ranních hodinách.


Etapy jsou rovinaté, většinou po asfaltových cyklostezkách.
Denní etapy: 45, 55, 0, 60, 50 km


Fotky z minulého zájezdu najdete zde.


Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 25.7. - 31.7.2022
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 4x v hotelu nedaleko centra Gentu, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Mapa:
  • Země: Belgie

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Belgie

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE