Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Slevy

Slevy

Včasné přihlášení

  • 5% z ceny autokarového zájezdu
    Sepsání smlouvy o zájezdu a platba zálohy tak, aby byla na náš účet připsána nejpozději do 20.12.2022. Nárok na slevu oznámí klient při sepsání smlouvy (např. uvedením do poznámky rezervačního formuláře na www.cyklotur.cz).

Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či mimo katalog a pro pobyty s vlastní dopravou.

 

Věrnostní

  • Za každý den autokarového zájezdu, kterého se klient zúčastní získá 40Kč. Tuto částku je možné použít jako slevu z dalšího zájezdu. Sleva je nepřenosná, může ji uplatnit pouze osoba, která se zájezdu zúčastnila a to nejpozději do 2 let. Nárok na slevu oznámí klient při sepsání smlouvy (např. uvedením do poznámky rezervačního formuláře na www.cyklotur.cz). Je možné kumulovat částky za více zájezdů, maximální výše slevy 500Kč/osoba/zájezd, u 1-3denních zájezdů maximálně 200Kč/osoba/zájezd.

Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či mimo katalog a pro pobyty s vlastní dopravou.

 

Skupinová

  • 3% z ceny autokarového zájezdu
    Minimálně 8 osob přihlášených společně na zájezd (jedna smlouva o zájezdu, společná platba zálohy a doplatku).

Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či "na míru" a pobyty s vlastní dopravou.

Pro větší skupiny, kolektivy a školy nabízíme možnost smluvních cen, pro organizátora místo zdarma atd.

 

Ostatní slevy

U některých zájezdů s ubytováním v hotelech nabízíme slevy pro děti ubytované ve 2lůžkovém pokoji na přistýlce nebo slevy pro dospělé osoby ubytované ve 2lůžkovém pokoji na přistýlce. Konkrétní informace najdete u zájezdu. Pokud sleva na přistýlku u zájezdu uvedena není, není nabízena a není možné ji využít.

 

SLEVA NA PLAVKY A SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

Všichni klienti náší CK mají možnost nákupu plavek, cyklooblečení a dalšího sportovního oblečení firmy LITEX se slevou 20%! Sleva platí na celý sortiment nabídky internetového obchodu, který najdete na www.litex.cz. Slevový kód žádejte v CK.

 

Dárkové poukázky

Chcete věnovat zájezd jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jiným příležitostem?
Napište nám vaše požadavky a my vám rádi připravíme dárkové poukázky v různých hodnotách a s textem dle přání. Pro napsání požadavku můžete využit kontaktní formulář, který najdete zde.

 

 

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE