Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Cykloturistika

Cykloturistika

je v posledních letech velice populární. Lidé jezdí na krátké vyjížďky do okolí svých domovů, sčítají kilometry a jsou rádi, že udělali něco pro svoji kondici. Objevují se myšlenky, proč si nevyjet na více dní na aktivní dovolenou. A proto jsme zde již 25 let my s nabídkou pohodových cyklistických zájezdů u nás i v zahraničí.

 

Co potřebujete mít a znát než s námi vyjedete:

kolo v bezvadném technickém stavu, nejlépe zkontrolované odborníkem cykloservisu, ideální jsou kola trekingová, ale možná jsou i silniční nebo horská podle charakteru trasy (uvádíme u každého zájezdu)
rozhodně doporučujeme cyklistickou přilbu všem (nejen dětem do 15 let, kdy je povinná)
• vybavení pro případnou opravu (sada lepení, základní nářadí, náhradní duši správné velikosti...), servis naše zájezdy nezahrnují, ale vždy se najde někdo šikovný, kdo s opravou kola pomůže
• zámek na kolo
• pohodlné sportovní oblečení, pláštěnku pro případ deště
jezdíme „na lehko", zavazadla veze autobus, který poskytuje také občerstvení, případně umožní etapu zkrátit
• láhev s pitím, svačinu pro rychlé doplnění energie, k většímu občerstvení zastavujeme u restaurací nebo máme sraz s autobusem
• kola i elektrokola (bez baterií) přepravujeme v krytých vlecích, vždy se snažíme o co největší bezpečnost kola při naložení. Vzhledem k delším přejezdům a někdy nekvalitním silnicím se mohou kola ve vleku dotýkat. Proto velmi doporučujeme zabezpečit je před případným odřením (např. obalením izolací na potrubí, sundáním sedla..). Před naložením doporučujeme sundat z kola vše, co by se mohlo během přepravy poškodit nebo ztratit (tachometry, pumpičky, láhve, brašny...). Následující věci velmi ztěžují nakládání kol, proto prosíme o jejich odstranění z kola před naložením do vleku: brašny, košíky, vysoko vytažená sedla, nahoru otočené rohy, baterie elektrokola ...). Někdy je nutné pro bezpečné naložení otočit řídítka. Za neobalená kola nenese CK ani dopravce odpovědnost.
každý zájezd doprovází průvodce, který trasu dobře zná, jede s vámi celou etapu, podává nejdůležitější informace o místech, kterými se projíždí, předá vám mapy a domluví místa setkání s autobusem při etapových zájezdech. Při více obsazených zájezdech mu pomáhá tzv.¨zadák¨, který zajišťuje konec pelotonu. Kdo nerad jezdí ve skupině, může trasu absolvovat individuálně.
• profil etap a počet kilometrů uvádíme orientačně u každého zájezdu. Při rovinatém terénu je kilometrů více a naopak. Nebojte se kopců, ty se vždycky dají vyjít pěšky a nahoře se čeká na všechny. Nakonec budete sami překvapeni, kolik kilometrů jste ujeli, neboť v partě jde vše lépe a zažije se i spoustu legrace.


Pokud jste zde nenašli odpovědi na vaše otázky, rádi vám je odpovíme telefonicky, mailem nebo při osobní návštěvě u nás v kanceláři (kontakty zde).

 

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE