Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Aktuality » Zmírnění stornopoplatků

Zmírnění stornopoplatků

Vážení klienti, milí přátelé,

abyste nyní nemuseli zvažovat zrušení účasti na zájezdu z důvodu obavy z pozdějších vyšších stornopoplatků, posunujeme platnost základního stornoplatku (300 Kč/osoba) z původních 90 dnů na 45 dnů před odjezdem zájezdu.

Zatím máme vyřešené (zrušené) zájezdy v dubnu. Kde to bylo možné, tak jsme klientům nabídli přesun na stejný zájezd v podzimním termínu nebo jsme zaplacené zálohy plně vraceli. Zájezdy v květnu a dále budeme řešit postupně podle vývoje situace a jednotlivé klienty, kterých se to bude týkat, budeme informovat emailem nebo telefonicky.

Aktuálně máme naše kanceláře zavřené a jsme pro vás k dispozici na emailu (cyklotur@cyklotur.cz) nebo telefonu (721 134 562).

Děkujeme Vám za pochopení a podporu. Pevně věříme, že se situace brzy zlepší a budeme moci společně opět cestovat. Přejeme všem hodně sil a pevné zdraví.


 

Šauerovi, Cyklotur

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE